Menu
Szybki kontakt
Wyślij
O kancelarii | Paulina Zakrzewska-Rosołowska - Gdańsk

Kancelaria Adwokacka

Adwokat GdańskAdwokat Paulina Zakrzewska – Rosołowska urodziła się i wychowała w Iławie, gdzie również ukończyła Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego.

Założycielka Kancelarii jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, na którym ukończyła zarówno kierunek prawo jak i kierunek administracja, oraz absolwentką Politechniki Gdańskiej Wydziału Chemicznego na kierunku Ochrona Środowiska.

Aplikację adwokacką odbyła w Gdańsku, gdzie następnie została wpisana na listę adwokatów Pomorskiej Izby Adwokackiej.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała zarówno podczas studiów, pracując w Sądzie Rejonowym w Gdańsku w Wydziale Pracy i Ubezpieczeń Społecznych, jak i w czasie odbywania aplikacji adwokackiej w renomowanej gdańskiej kancelarii prawniczej, która prowadzi obsługę prawną dużych podmiotów gospodarczych, średnich i mniejszych przedsiębiorstw oraz Klientów indywidualnych.

Aplikację adwokacką Paulina Zakrzewska – Rosołowska odbyła pod patronatem adwokata dr hab. Wojciecha Cieślaka, profesora Uniwersytetu Gdańskiego, który prowadzi praktykę zawodową w ramach Kancelarii Adwokackiej specjalizującej się w sprawach z zakresu prawa karnego.

Kancelaria Adwokacka Pauliny Zakrzewskiej – Rosołowskiej została stworzona z myślą zapewnienia w pełni profesjonalnej, kompleksowej i przystępnej pomocy prawnej zarówno osobom fizycznym jak i podmiotom gospodarczym.

Solidne wykształcenie, a także wiedza i kompetencje gwarantują najwyższy poziom świadczonych usług.

Zdobyte doświadczenie zaowocowało ukierunkowaniem Kancelarii na uczciwe przedstawienie Klientom szans powodzenia w prowadzonej sprawie i realizowanie ustalonego wspólnie z Klientem optymalnego planu działania.

W naszej pracy najważniejsze jest dla nas dobro naszych Klientów, rzetelność i współpraca oparta na zasadach wzajemnego zaufania.

Nasze usługi świadczymy z zachowaniem poufności i bezwzględnej tajemnicy adwokackiej.

Wersja na komputer